Hakkımızda

Hakkımızda

Brightpack

Hakkımızda

Brightpack markası, termoform otomatik vakumlu paketleme makineleri alanında sektörün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra müşteri taleplerine en uygun makineyi üretme hayalinin peşine düşen genç, dinamik ve azimli bir kadro tarafından kurulmuştur.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla saygı kazandığımızı düşünüyoruz. Gıda sektörünün artan hijyen/paketleme gereksinimleri nedeniyle sektörümüzün öneminin giderek artacağını düşünüyoruz.

Çok yoğun rekabetin yaşandığı bir sektörde olduğumuz için yeniliklerle kendimizi rakiplerimizden farklılaştırmak zorundayız. Bu nedenle Ar-Ge faaliyetlerimiz ara vermeksizin devam ediyor. Mevcut ürünlerimizin performansının arttırılmasıyla ilgili projemiz sonucu ortaya çıkacak ve piyasaya sürülecektir.

‘Paketlemede Çözüm Ortağınız’ olma noktasında bir dünya markasıdır ve on yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış bir ambalaj ve iyi paketlenmiş bir ürün satışlarınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Sundugumuz hızlı ve esnek satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerine farkını hissettirmekte ve her aşamada tam müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satış sonrası ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı ve şikayetin uzaktan giderilemediği durumlarda, Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya 24 saat içinde teknik destek ekibi ulaştırılmaktadır.

Satış sonrası kurulum teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve operatör eğitimleri firmamız tarafından kurulum esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl, ürünlerimizde kullanılan elektronik malzemeler iki yıl süreyle garanti kapsamındadır. Ayrıca ürünlerimiz için minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini mümkündür.

Geniş portföyümüz, teknik uzmanlığımız, global partnerlerimiz, kalifiye ve dinamik kadromuz ve tabi ki siz değerli müşterilerimizin destekleri ile BRIGHTPACK markasının yerel ve uluslararası pazarda en çok saygı duyulan ve tercih edilen marka olacağına inancımız tamdır.

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyetini, müşteri ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda en üst seviyede tutmaktır. En Kaliteli ürünleri müşteriye uygun maliyetle sunmaktır. Çevreye saygılı, kullanıcısına güven veren ürün çeşitlerimizi müşteri istekleri doğrultusunda geliştirmek Kalitemizle Dünya pazarında termoform denildiğinde akla gelen markalar arasında yer almak nihai hedefimizdir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz ambalaj paketleme sektöründe bilgi birikimimizle birey ve topluma saygılı, ekonomik ilkelere bağlı yenilikçi yaratıcı dinamik çevre ve topluma duyarlı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışanlarını sürekli geliştiren ve takım çalışmasına özen gösteren bir kadro ile müşterilerimize daima güven verici çözümler üretmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Bize Ulaşın

Bright Pack Olarak Firmanız için

Profesyonel Çözümler Üretiyoruz


PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkLzBMVzZMZ3lDeEx3P2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
Brightpack Paketleme Makinelerinde Çözüm Ortağınız